ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е варненска компания с дългогодишна динамична история. Ние наследихме и продължаваме да развиваме варненската традиция в производството на електродомакински уреди. За 32 години се утвърдихме като едно от най-успешните предприятия в България и се наложихме като лидер в производството на електрически уреди и уреди за алтернативна енергия. Наши продукти работят в повече от 5 милиона домакинства в над 35 държави.

МЕНИДЖЪР КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ  - с немски език

Отговорности:
- управлява и развива взаимоотношенията с клиенти на международни пазари;
- води търговски преговори с потенциални ключови клиенти и договоря условията за сътрудничество;
- разработва стратегия за увеличаване на пазарните позиции на дружеството на международни пазари;
- отговаря за събирането на информация относно пазара, големи потенциални клиенти, тенденции и възможности за развитие;
- анализира партньорството с всеки клиент и изгражда подходяща стратегия за работа;

Изисквания:
- висше образование;
- отлично владеене на немски и английски език;
- търговски опит – минимум 3г.;
- отлични комуникативни умения и ориентация към постигане на резултати.

Допълнителни умения:

- комуникативни и презентационни умения;
- умения за водене на преговори и взимане на решения;
- умения за планиране на времето и спазване на срокове.

Компанията предлага:
- интересна работа в млад и динамичен екип;
- мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
- коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионално развитие.

За контакти: e-mail: hr@eldominvest.com,
тел. 052/57 19 30,  0882/ 92 69 89, отдел „Човешки ресурси“

Нашите обяви се публикуват в следните партньорски платформи:

ZAPLATA.BG

Затвори

Кариери